Ketojenik Beslenme

Webinar

26 Mayıs 2022 Perşembe,
14:00 - 15:00

zoom

Yağ yiyerek yağ yakmak!

Şu ana kadar yağ yakmak için yaptığınız tüm diyetleri unutun. Bir süreliğine hayatımızdan karbonhidratı çıkarıyor yağlı beslenerek yağ yakımını hedefliyoruz. Peki bu nasıl oluyor? Elbette doğru yağ kaynaklarını diyete ekleyerek.

26 Mayıs Perşembe saat 14.00'da Uzm.Dyt.Nursel Eroğlu'yla ''Ketojenik Diyet'' konulu bir webinar gerçekleştiriyoruz. Bu farklı diyet modelini ve nasıl uygulandığını öğrenmek için yerini almayı unutma.

Panelist

Nursel Eroğlu

Uzman Diyetisyen

Uzman Diyetisyen Nursel Eroğlu Kalaman, İstanbul’da doğmuş ve ilk, orta ve lise öğrenimini burada tamamlamıştır. 2004 yılında ilk üniversite eğitimi Ege üniversitesi gıda bilimleri alanından, ikinci üniversitesini 2013 yılında İstanbul Arel üniversitesi Beslenme ve Diyetetik fakültesinden Diyetisyen unvanı ile mezun olmuştur. Akabinde yüksek lisans eğitimine Okan üniversitesinde başlayarak Uzman Diyetisyen unvanını almıştır. 18 yıllık iş yaşamında kamu ve özel hastanelerde diyet polikliniği kuruculuğu, yöneticiği, bireysel ve kurumsal beslenme danışmanlığı tecrübeleri bulunmaktadır. Güncel bilimsel çalışmaları takip etmektedir. Çalıştığı alanlar içerisinde yetişkin ve çocuk obezitesi, klinik beslenme, çalışan beslenmesi, nutrigenetik ve bebek beslenmesi ağırlıkla yer almaktadır.

Program

Ketojenik Beslenme Webinar

14:10 - 15:00

Ketojenik Diyet Nedir? Nasıl Yapılır?

Nursel Eroğlu

Kayıt Ol

26 Mayıs 2022 Perşembe, 14:00 - 15:00

zoom

250 TL (KDV Dahil)
Belirli bir süre için ücretsiz, kontenjanla sınırlıdır.

Kaydınız tamamlandı!

Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin Webinar Kayıt Formu KVK Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Ücretsiz Kaydol
Diyetisyenler danışanlarının pek çok verisini Diyetkolik ile anlık takip etmenin kolaylığını yaşıyor. Diyetisyen 4.0 dünyasına hazır mısın?
Diyetkolik diyetisyenlerle, diyet isteyenleri buluşturan en büyük online platformdur. Peki, Diyetkolik danışanlara ne sunuyor?

Diğer Webinarlar

Online Diyetisyenlik - Geleceğe Dokun webinar takvimini görün.

Sorunuz mu var?
Bize Yazın

Takip Edin